06C198151B VW
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VW06C 198 151 B VW 06C 198 151 B Комплект поршневих кілець Комплект поршневих кілець
Діаметр циліндра [мм]: 82,51
Номер компонента: 1. M 1.2 N
Номер компонента: 2. NM 1.5
Номер компонента: 3. DSF 2.0 Cr
Уточнити наявність
Аналоги для VW 06C198151B
WILMINK GROUPWG1104456
WILMINK GROUP WG1104456
Комплект поршневих кілець
Діаметр циліндра [мм]: 82,51
Номер компонента: 1. M 1.2 N
Номер компонента: 2. NM 1.5
Уточнити наявність
MAHLE ORIGINAL033 19 N0 MAHLE ORIGINAL 033 19 N0 Комплект поршневих кілець
PERFECT CIRCLE47 90424 0 PERFECT CIRCLE 47 90424 0 Комплект поршневих кілець
VW06D 107 301 A
VW 06D 107 301 A
Комплект поршневих кілець
VW06D 198 151 A
VW 06D 198 151 A
VW06D 198 151 B
VW 06D 198 151 B
VW06F 198 151 A
VW 06F 198 151 A
VW078 107 321 A
VW 078 107 321 A
LAMBORGHINI07L 107 301 A
LAMBORGHINI 07L 107 301 A
LAMBORGHINI07L 107 311 A
LAMBORGHINI 07L 107 311 A
LAMBORGHINI07L 107 321 A
LAMBORGHINI 07L 107 321 A