03L906262D VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG03L 906 262D
VAG 03L 906 262D
Лямбда-зонд
Довжина кабелю [мм]: 600
Кількість полюсів: 5
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 03L906262D
METZGER0893541
METZGER 0893541
Лямбда-зонд
Довжина кабелю [мм]: 600
Кількість полюсів: 5
Уточнити наявність
VAG03L 906 262A
VAG 03L 906 262A
VAG04E 906 262E
VAG 04E 906 262E
VAG04L 906 2662A
VAG 04L 906 2662A
VAG06E 906 265F
VAG 06E 906 265F
VAG06E 906 265R
VAG 06E 906 265R
VAG06E 906 265S
VAG 06E 906 265S
VAG06E 906 265T
VAG 06E 906 265T
VAG4L0 906 262F
VAG 4L0 906 262F